دورهمی کسب و کاری کافه ارتباط

تقویت مهارتهای ارتباطی، مهارتهای کسب و کاری و شبکه‌سازی هدفمند

 

چرا کافه ارتباط؟

عزیزانی که در نظر دارند در دورهمی «کافه ارتباط» شرکت کنند، بدانید که قدمی بسیار مهم در جهت بهبود و تقویت مهارتهای ارتباطی خود می‌گذارید. ارتباط با دیگران، روحیه و انرژی جدیدی را به زندگی ما می‌بخشد و می‌تواند در همه جنبه‌های زندگی موفقیت‌آمیز باشد. در دورهمی «کافه ارتباط» فرصتی منحصربه‌فرد برای تعامل، یادگیری و رشد شخصی شما فراهم خواهد شد. با خواندن کتاب مرجع، تمرین‌های جذاب و شرکت در بازی‌ها و فعالیت‌های گروهی، مهارتهای ارتباطیتان را بهبود می‌بخشید و اعتماد به نفس و مهارت ارائه خود را تقویت می‌کنید. در کافه ارتباط، همراهی یکدیگر را تجربه می‌کنیم و با شناخت بهتر یکدیگر، به رشد و پیشرفت مشترک می‌پردازیم. پس، به شما توصیه می‌کنم این فرصت را از دست ندهید و با هم در جستجوی بهترین نسخه از خود باشیم. منتظر دیدار شما در «کافه ارتباط» هستیم.

 

روال دورهمی

  • ابتدا ثبت‌نام می‌کنید
  • چند دقیقه زودتر در مکان حاضر می‌شوید
  • کتاب مرجع را باهم صفحه به صفحه می‌خوانیم
  • مدرس، نکات ریز را ساده‌سازی کرده و مثال می‌زند
  • باهم یک بازی می‌کنیم و کِیف می‌کنیم و انرژی می‌گیریم
  • یک سوپرایز دریافت می‌کنیم!
  • باهم شبکه‌سازی می‌کنیم
  • چندین برابر مبلغ پرداختیِ خنده‌دار، با دانش، ارتباط و انرژی به منزل بازمی‌گردیم 🙂

 

گزارش‌ تصویری از دورهمی را مطالعه کنید

 

مرجع مطالعه و تمرین

کتاب سیاه: هنر آشنا شدن با آدم‌های جدید و بانقوذ و برقراری رابطه‌های تازه

نوشته: جفری گیتومر
ترجمه: فرخ بافنده

کتاب سیاه: هنر آشنا شدن با آدم‌های جدید و بانقوذ و برقراری رابطه‌های تازه

 

چرا این مرجع؟

عزیزانی که در نظر دارند «کتاب سیاه» را بخوانند، به شما تضمین می‌کنم که یک سفر هیجان‌انگیز و شگفت‌انگیز به دنیای علم خواهید داشت. این کتاب با طنز و شوخ‌طبعی خاص خود، مفاهیم پیچیده را به شیوه‌ای دلچسب و قابل درک برای شما بیان می‌کند. با خواندن آن، علاوه بر درک عمیق‌تری از علم و روش‌های پژوهشی، به سرزندگی بیشتر و نگاهی بی‌پیشینه به جهان علم خواهید رسید.

«کتاب سیاه» فراتر از یک کتاب علمی است، آن برای شما درگیر کننده و سرگرم‌کننده خواهد بود. با صفحاتش، به دنیایی خلاق و دیدگاه‌های جدید خواهید رفت. همراه با طنز آمیزی که در بین خطوط آن پنهان شده، شما در حالی که لذت می‌برید، از آخرین دستاوردهای علمی مطلع خواهید شد. با این کتاب، به دنیایی پر از ایده‌های شگفت‌انگیز و محدوده‌های بی‌پایان علم نفوذ خواهید کرد. پس، بهترین وقت برای شروع ماجراجویی با کتاب سیاه است. از دست ندهید و به عمق دانش و سرگرمی‌هایی که ارائه می‌دهد، پا بگذارید. باور کنید، شما در این سفر هیجان‌انگیز نه تنها می‌خوانید، بلکه به دنیایی جدید و متفاوت غرق می‌شوید.

 

بخش هیجان‌انگیز

فعالیت‌هایی گروهی انجام می‌دهیم و برنده تعیین می‌کنیم که برنده، در دورهمی بعدی بصورت کاملاً رایگان شرکت می‌کند و یک فنجان قهوه میهمانِ مگنت است

 

در دورهمی کافه ارتباط چه می‌گذرد؟

 

توجه!

معمولاً زیر ۱۰ نفر هستیم و بسیار محدود است، پس فوراً ثبت‌نام کنید 🙂

 

اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *